YourLiterary.com @yourliterary Verified user

http://www.yourliterary.com


124 tbh   91 Okays   21 comments

What do you think of us?


You must be logged in your account in order to vote! View results

Be honest with us :)


Country:
500
  

nje faqe shume e mir per te gjithe qe jane te talentuar dhe poezite dhe esete jane te mrekulllueshme


Write comment
Eshte nje privilegj dhe dicka jashtezakonisht e mire,qe me ne fund dhe ne Shqiperi erdhi nje faqe ,e cila mund te zbuloje talentin apo pasionin e mjaft nxenesve,gjimnazisteve dhe studenteve. Ne te cilen mund te shkruajne pa frike,pa ndrojtje ujerat e mendimeve dhe te ndjenhave te tyre,ne cfaredolloj kendveshtrimi. Ju jam mirenjohese! Suksese drejtuesve te kesaj faqeje.


Write comment
pse duhet jetesuar ligji


Write comment
Mua me pelqen shume kjo faqe! Vazhdoni keshtu! :) :) :) :) :)


Write comment
pres me shum ska ese fare


Write comment
Nje faqe e mrekullueshme


Write comment
Gjalle qenke ti moj nenoshja ime, Gjalle jam dhe une te pershendes,Paqja e mbulofte izben time,Qe nga mbremja ne mengjes


Write comment
Them se duhet te kete ndonje cmim per tia dhene atij ose atyre qe kane pasur idene per ta promovuar faqen. Jeni fantastike. Jeni te papare, si gjithmone, ne ndihmese e paparashikueshme per studentet dhe nxenesit. Super fare!!!! Jeni me te miret!!!! Vertet qe ska si ju!!!!! Gjithnje me te miret!!!!!!!


Write comment
nje faqe e shkelqyer per te shpalosur dijet pertej dyerve te shkolles flm vertet jeni me te miret


Write comment
Ju lumte:)Eshte nje faqe shume e mire dhe fuksionale ;)


Write comment
esht i mrekullueshem.shm faqe e pelqyer dhe shm funksionale ju lumte.


Write comment
© 2018 tbh.me | Terms of use | About | Contact us